Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/posejdon/public_html/domains/posejdon.kolobrzeg.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/posejdon/public_html/domains/posejdon.kolobrzeg.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/posejdon/public_html/domains/posejdon.kolobrzeg.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615
Posejdon Dźwirzyno – Posejdon Kołobrzeg i Dźwirzyno – wczasy, noclegi, turnusy rehabilitacyjne, sanatorium

Posejdon Dźwirzyno

 

Plaża i morze

WiFi

Plac zabaw

Animacje

Czworonogi

Parking

Gastronomia

Rowery

Boisko sportowe

Zabiegi lecznicze

Ośrodek wypoczynkowy „Posejdon” Dźwirzyno

Ośrodek w Dźwirzynie zlokalizowany jest w odległości zaledwie 50 m od morza i 1,5 km od jeziora Resko. Wśród pięknego lasu sosnowego, usytuowane zostały dwa główne jednopiętrowe pawilony hotelowe. W trzecim budynku mieści się jadalnia, recepcja i świetlica.

Jednorazowo można przyjąć w ośrodku 130 osób. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje dwu – osobowe, z łazienkami o standardowym wyposażeniu oraz dwu-pokojowe pomieszczenia typu studio dla trzech do pięciu osób. W pokojach 2 – osobowych dysponujemy dostawkami.

W każdym pokoju znajduje się telewizor, radio i telefon. Wszystkie pokoje posiadają balkon lub wyjście na deptak między budynkami. Zapraszamy na wczasy, turnusy rehabilitacyjne i profilaktyczne, imprezy integracyjne, wesela oraz dla gości przejazdowych noclegi ze śniadaniem.

Na ogrodzonym terenie ośrodka znajduje się boisko do gry w siatkówkę oraz koszykówkę, plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce do palenia ogniska oraz niestrzeżone miejsca postojowe dla samochodów.

Ośrodek oferuje

 • możliwość zakwaterowania 130 osób,
 • 3 budynki (budynki hotelowe A i B, budynek restauracyjno-recepcyjny),
 • deptak wczasowy pomiędzy budynkami A i B
 • pokoje 2 – osobowe oraz pokoje typu studio dla 3 – 5 osób z TV, telefonem, łazienką i WC,
 • wszystkie pokoje są z balkonami i wyjściem na deptak,
 • baza odnowy biologicznej,
 • jadalnia (do 80 osób), pełna gastronomia,
 • sala klubowa z TV ,
 • bezpłatny Internet bezprzewodowy na terenie całego Ośrodka,
 • bezpłatny parking niestrzeżony,
 • własne dojście do morza,
 • plac zabaw dla dzieci,
 • miejsce na ognisko lub grilla
 • zajęcia dodatkowe (wieczorki taneczne, wycieczki i itp).
 • wypożyczalnia rowerów

Warto wiedzieć

 • Recepcja pracuje w czasie sezonu maj – październik od poniedziałku do soboty w godz.7.30 – 14.30  oraz 17.30 – 18.30
 • Sprzedaż miejsc prowadzi biuro marketingu w Kołobrzegu.
 • Obiekt z możliwością pracy całorocznej.
 • Ośrodek przyjmuje zwierzęta domowe.
 • Karty płatnicze akceptujemy w okresie maj – wrzesień.
 • Pobieramy dodatkowo opłatę miejscową.
 • leżaki plażowe udostępniamy nieodpłatnie.

Wirtualne spacery

Pokój standard budynek B

Zobacz

Pokoje łączone budynek B

Zobacz

Pokoje studio budynek A

Zobacz

Pobyty lecznicze

Dwutygodniowe pakiety z noclegami, wyżywieniem i zabiegami leczniczymi. Aktywna rehabilitacja nad morzem, połączona z elementami wypoczynku, której celem jest poprawa psychicznej i fizycznej sprawności. Osoby posiadające grupę niepełnosprawności mogą u nas realizować turnus z dofinansowaniem ze środków PFRON. Wówczas warunkiem uczestnictwa w turnusie jest, oprócz posiadania ważnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, wniosek lekarza sprawującego opiekę o skierowanie na turnus oraz decyzja o uzyskanym dofinansowaniu. Ośrodek posiada aktualny wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych i rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne. Dla pozostałych osób dorosłych usługa traktowana jest jako pobyt leczniczy.

Zobacz

Wczasy lecznicze

Tygodniowe pakiety obejmuje noclegi, wyżywienie oraz zabiegi lecznicze. Czas rekreacji i wypoczynku, połączony z kuracją medyczną. Nowoczesna, kameralna baza zabiegowa w swojej ofercie proponuje szeroki wachlarz zabiegów leczniczych: kąpiele wodne, hydromasaż całego ciała, wirówki wodne masujące kończyny, masaż na łóżku wodnym aquai, zabiegi borowinowe, inhalacje, elektrotermia, krioterapia punktowa, gimnastyka grupowa i itp. Nasz Ośrodek to idealne miejsce nad morzem do połączenia przyjemnego odpoczynku z dbałością o swoje zdrowie.

Zobacz

Wczasy rekreacyjne

Tygodniowe pakiety z noclegami i wyżywieniem dla osób pragnących poczuć atmosferę aromatu lasu sosnowego w pasie wydm nadmorskich. Urokliwa okolica zachęca do beztroskiego plażowania, jazdy rowerem czy korzystania z licznych atrakcji turystycznych. U nas znajdzie bezpieczny, ogrodzony teren, z miejscem zabaw dla dzieci i wyciszającego relaksu dla dorosłych w aureoli bryzy nadmorskiej. W wolnym czasie polecamy skorzystanie z nadmorskiej ścieżki rowerowej.

Zobacz

Noclegi

To oferta dla osób pragnących swobodnie dysponować swoim czasem, korzystających z pobytów krótszych niż 7 dni. Nasi Goście zawsze w cenie noclegu otrzymują śniadanie w formie bufetu. Zapraszamy do skorzystania w dowolnym czasie z oferty bazy zabiegowej, wypożyczalni rowerów bądź wycieczek oferowanych przez naszego animatora. Turystycznym odkrywcom polecamy zabytki w Kołobrzegu, malowniczy port w Dźwirzynie, tereny w Rogowie po dawnej bazie wojskowej, zabytkowy Trzebiatów, ruiny kościoła na klifie w Trzęsaczu i wiele innych interesujących miejsc.

Zobacz